Şifreyi yenile

Arama sonuçlarınız

Madde 1. Amaç

Bu “Kullanım Koşulları” nın amacı, “Wiggle” kullanıcılarının hizmetlerin kullanılması ve sunulmasında “Şirket” olarak da anılan haklarını, görevlerini ve sorumluluklarını (etki alanı ve alt etki alanı dahil, bundan böyle “Evde Konaklama” olarak anılacaktır) tanımlamaktır. .

Madde 2. Tanım

 1. “Aile Yanı Konaklama”, aile yanı konaklama ve seyahat ile ilgili hizmetleri sağlamak için kurulan web sitesini ifade eder. Aynı zamanda www.turomatik.com’u işleten iş sağlayıcıyı da ifade eder.
 2. “Kullanıcı”, “Evde Konaklama” hizmetine erişen ve bu “Kullanım Koşulları” uyarınca “Aile Yanı Konaklama” tarafından sağlanan hizmetleri kullanan “Üye” ve “Üye Olmayan” anlamına gelir.
 3. “Üye”, kişisel bilgilerini “Aile Yanı Konaklama” na kaydettiren, “Aile Yanı Konaklama” dan bilgi alan ve “Evde Konaklama” tarafından sağlanan hizmetleri kullanabilen “Ev Sahibi” ve “Misafir” anlamına gelir.
 4. “Ev sahibi”, aile yanında konaklama hizmetleri ve diğer ilgili hizmetleri sağlayan herhangi bir kişi veya aileyi ifade eder ve “Misafir”, oda (lar) ve hizmet (ler) için rezervasyon yapan kişi veya ticari kuruluş anlamına gelir.
 5. “Üye olmayanlar”, “Üye” olarak kayıt yaptırmamış ve “Aile Yanı Konaklama” tarafından sağlanan hizmet (ler) i kullananları ifade eder.

Madde 3. “Kullanım Koşullarının” Geçerliliği ve Değişiklikler

 1. “Kullanıcı” “Aile Yanı Konaklama” na eriştiğinde, “Kullanıcının” “Evde Konaklama” tarafından sağlanan aracılık hizmetlerini kullanmayı kabul ettiğini gösterir. “Kullanıcı”, oda ve hizmetler için rezervasyon yapmadan veya ev sahibi hizmetleri sunmadan önce bu “Kullanım Koşulları” nı dikkatlice okumalı ve kabul etmelidir. “Kullanıcı”, “Kullanıcı” nın kabul ettiği andan itibaren bu “Kullanım Koşulları” ile yasal olarak bağlıdır.
 2. “Aile Yanı Konaklama”, “Kullanıcı” için şirket adı, ofis yeri, temsilcinin adı ve iletişim bilgileri (telefon numarası ve e-posta adresi) ile birlikte “Aile Yanı Konaklama” nın altında bu “Kullanım Şartları” nı yayınlar. .
 3. “Evde Konaklama”, “Standart Sözleşmelerin Düzenlenmesi Yasası”, “Elektronik İşlemlerle İlgili Çerçeve Yasası”, “Dijital İmza Yasası”, “Bilgi ve İletişim Ağı Kullanımı ve Bilgilerinin Teşvik Edilmesine İlişkin Yasa” sınırları dahilinde bu “Kullanım Koşullarını” değiştirebilir Koruma ‘,’ Tüketicinin Korunması Yasası ‘ve Kore hükümeti tarafından yönetilen diğer ilgili yasa ve yönetmelikler.
 4. “Evde Konaklama”, “Kullanım Koşulları” nı değiştirir ise, “Evde Konaklama”, yeni “Kullanım Koşulları” nın yürürlüğe girme tarihini ve değişikliklerin geçmişini e-posta ve posta yoluyla “Kullanıcıya” bildirmelidir. Web sitesinin ana sayfası, fiili yürürlüğe girme tarihinden 7 gün önce. 
 5. “Evde Konaklama”, “Kullanım Koşulları” nı değiştirdiğinde, değişikliğin yürürlüğe girdiği tarihten sonra yapılan sözleşmelere revize edilmiş “Kullanım Koşulları” uygulanacaktır. Değişikliklerden önce yapılan sözleşmeler için önceki “Kullanım Koşulları” uygulanacaktır.
 6. Bu “Kullanım Koşulları” nda belirtilmeyen öğeler ve bu “Kullanım Koşulları” nın yorumlanması için “Evde Konaklama”, Kore hükümeti ve ticari uygulamalar tarafından düzenlenen “Elektronik Sözleşmelerde Tüketicinin Korunması için Yönergeler” i izler.

Madde 4. Hizmet (ler) in Sağlanması ve Değişiklikleri

 1. “Aile Yanı Konaklama” işleri aşağıdaki gibi yürütür.
  • 6. maddede belirtilen aracılık hizmetine ilişkin bilgi sağlanması
  • “Homestay In” tarafından tanımlanan ve belirlenen diğer hizmetler
 2. “Evde Konaklama”, hizmet (ler) de iyileştirme veya teknik şartnamede bir ayarlama gerektiğinde hizmetlerin içeriğini / içeriğini değiştirebilir.

Madde 5. Hizmet (ler) in Askıya Alınması

 1. “Evde Konaklama”, arıza, bakım kontrolü, iletişim sisteminin onarımı ve değiştirilmesi veya iletişim arızaları durumunda hizmet (ler) i geçici olarak askıya alabilir.
 2. “Aile Yanı Konaklama” 1. fıkrada belirtilen sebeple hizmet (ler) inin askıya alınması durumunda, “Aile Yanı Konaklama”, bu askıya alma durumunu 11. maddede belirtilen şekilde “Kullanıcısına” bildirir.
 3. “Evde Konaklama”, Madde 1’de belirtilen nedenlerle bu tür bir askıya alma gerçekleşmişse, hizmet (ler) in geçici olarak askıya alınması nedeniyle “Kullanıcısı” nın veya üçüncü tarafın olası zararlarını tazmin etmez.

Madde 6. Aracılık Hizmeti

 1. “Aile Yanı Konaklama”, “Ev Sahibi” ve “Misafir” aşağıdaki gibi yapsın;
  • “Ev sahibi” konaklama, ilgili hizmetler vb. İle ilgili bilgileri kaydedebilir.
  • “Misafir” istediği konaklama ve hizmet bilgilerini kaydedebilir ve tercih edilen “Ev Sahibi” için rezervasyon yapabilir.
  • “Toplantı Sahibi” ve “Misafir” birbirleri hakkında bilgi arayabilir ve mesaj alışverişi yapabilir.
 2. “Evde Konaklama”, “Kullanıcıya” “Optimize edilmiş ana bilgisayar” ve “Optimize edilmiş misafir” bilgilerini “Evde” in “Sayfam” bölümünde sağlar, bilgiler sistematik olarak “Ev Sahipleri” ve “Misafirlerden” kayıtlı bilgilerden çıkarılır. “Homestay In”, “Kullanıcıya” belirli bir “Ev Sahibi” veya “Misafir” önermemektedir.
 3. Web sitesinde yapılan rezervasyonlar, “Misafir” hizmetin toplam ücretinin% 15’ini “Aile Yanı Konaklama” hesabına yatırdığında geçerlilik kazanır.
 4. “Misafir”, toplam ücretin (vergi dahil) kalan% 85’ini rezervasyonun tamamlanmasının ardından doğrudan “Ev Sahibine” ödemekten sorumludur.
 5. Oda rezervasyonu ve hizmet (ler) i için koşullar, www.turomatik.com’da “Ev Sahibi” tarafından sunulan koşullarla aynıdır. Sunulan koşullarla ilgili bilgilerin doğruluğundan “Ev Sahibi” sorumludur. Belirsiz sorunlar için “Ev Sahibi” ne kontrol etmek ve açıklama veya ek ayrıntılar istemek “Misafir” in sorumluluğundadır. “Misafir”, “Ev Sahibi” aracılığıyla “Aile Yanı Konaklama” aracılığıyla rezervasyon yaptığında, “Misafir” in ilgili “Ev Sahibi” tarafından sunulan koşulları kabul ettiği kabul edilir.

Madde 7. Üye Kaydı

 1. “Kullanıcı” www.turomatik.com adresindeki forma bilgi girerek ve bu “Kullanım Koşulları” nı kabul ederek üyelik başvurusunda bulunur.
 2. “Aile Yanı Konaklama”, 1. maddeye uygun olarak üyelik başvurusu yapmışsa “Kullanıcı” yı “Üye” olarak kaydeder. Ancak, “Aile Yanı Konaklama” aşağıdaki durumlarda üyelik başvurusunu reddedebilir veya bilgilerin revize edilmesini isteyebilir.
  • “Kullanıcı” 8. Madde 2. Fıkrada belirtilen nedenlerle üyeliğini kaybetmişse (“Evde Konaklama” nın “Kullanıcıya” üyeliğin yeniden başvurusu için izin vermeyi kabul etmesi durumu hariç)
  • Kayıtlı “Kullanıcı” verilerinde yanlış, ihmal edilmiş veya yanlış bilgiler varsa
 3. “Kullanıcı”, “Ev Sahibi” veya “Misafir” olarak kaydolmak için tüzel kişi olmalıdır. “Kullanıcı” yasal sözleşme yapmakta sorun yaşamamalı veya yasal temsilcisinden yazılı izin almamalıdır.
 4. “Kullanıcı”, üye kayıt işlemini tamamladığında “Üye” olur.
 5. Kayıtlı bilgilerde değişiklik olması durumunda, “Üye” www.turomatik.com’da oturum açmalı ve bu değişiklikleri yansıtmalıdır.

Madde 8. Üyelikten Çıkma ve Diskalifiye

 1. “Üye”, üyeliğinin “Aile Yanı Konaklama” ndan geri çekilmesini talep edebilir ve “Aile Yanı Konaklama” bu talebi mümkün olan en kısa sürede ele almalıdır.
 2. “Evde Konaklama”, aşağıdaki durumlarda ilgili “Üyeyi” diskalifiye edebilir ve hesabı feshedebilir. (Ancak, “Aile Yanı Konaklama” durumun iyileştirilebileceğine inanıyorsa, “Aile Yanı Konaklama” düzeltme talep edebilir.)
  • “Üye” kayıt işlemi sırasında yanlış / dolandırıcılık bilgisi girdiyse
  • “Üye” www.turomatik.com üzerinden rezerve edilen hizmet için ödeme yapmazsa veya www.turomatik.com kullanımıyla ilgili sorumluluğunu yerine getirmezse
  • Otomatik rezervasyon reddi ikiden fazla meydana gelirse (“Ev Sahibi” 3 gün içinde “Misafir” talebini onaylamaz / reddetmezse rezervasyon otomatik olarak reddedilir)
  • Otomatik rezervasyon reddi ikiden fazla meydana gelirse (“Ev Sahibi” 3 gün içinde “Misafir” talebini onaylamaz / reddetmezse rezervasyon otomatik olarak reddedilir)
  • “Ev Sahibi” ve “Misafir”, rezervasyon onaylanmadan önce kişisel iletişim bilgilerini (e-posta adresi, telefon numarası, kişisel web sitesi, konaklama adresi vb.) Kasıtlı olarak iki kez değiş tokuş ederse
  • “Üye” geçmişteki / mevcut suç davranışlarından dolayı suçlu bulunursa
  • “Ev Sahibi”, diğer “Ev Sahibi” ile karşılaştırıldığında “Misafir” tarafından önemli ölçüde düşük derecelendirilmişse
  • “Üye”, diğer “Kullanıcı” yı rahatsız etmek veya diğer “Kullanıcı” adlarını yasa dışı olarak kullanmak veya diğer “Kullanıcı” bilgilerini çalmak gibi diğer “Kullanıcı” için tehdit oluşturuyorsa
  • “Üye” yasal düzenlemeleri, bu “Kullanım Koşulları” nı, kamu düzenini veya “Evde Konaklama” hizmetlerini kullanarak iyi gelenekleri ihlal eden eylemlerde bulunursa.
  • “Üye” Madde 16’da belirtilen işlemleri yaparsa
 3. Bu gibi durumlarda, “Aile Yanı Konaklama” üyeliği diskalifiye edebilir ve “Üye” nin davranışı “Evde Konaklama” ve / veya üçüncü şahıs için kayıp / zarara yol açtıysa tazminat talep edebilir.

Madde 9. “Üye” nin Güvenilirliği

Homestay In ”, aşağıdaki gibi istikrarlı ve güvenilir” Üye “yi barındırmak için çaba gösterir

 1. “Ev Sahibi” üyeler için “doğrulama sistemi” uygulayın
 2. Suç geçmişi kontrolleri isteyin (mümkünse)
 3. “Ev Sahibi”, diğer “Toplantı Sahiplerine” kıyasla “Konuk” tarafından önemli ölçüde düşük derecelendirilmişse. Ancak, bu çabalar “Ev Sahibi” üyelerin% 100 güvenilirliğini garanti etmez, bu nedenle lütfen “Konuk” referanslarına, “Ev Sahibi” profil bilgilerine, “Ev Sahibi” üyeler ile özel mesajlara bakın.

Madde 10. “Üye” arasındaki Mesajların Yönetimi

Homestay In ”,“ Kullanıcılar ”arasındaki mesajlar için bir“ Mesajlaşma politikası ”uygular. Homestay In ”,” Kullanıcısının “kişisel iletişim bilgilerini diğer” Kullanıcıya “ileten mesajlara eklemesine izin vermez. “Homestay In” sistemi bu tür mesajları otomatik olarak algılar ve ilgili mesajların teslim edilmesini engeller. “Evde Konaklama”, tespit edilen mesajların içeriğini kontrol edebilir ve politikamıza aykırı bilgileri içeren mesajların iletimini engelleyebilir. Ayrıca “Aile Yanı Konaklama”, “Kullanıcısının”, ilgili rezervasyon onaylanmadan önce toplantı öncesi adres bilgilerini değiştirmek için “Aile Yanı Konaklama” mesaj sistemini kullanmasına izin vermez. Bu, “Kullanıcı (lar)” da “Aile Yanı” özel bilgilerini korumak ve “Kullanıcı (lar)” arasındaki güvenli parasal işlemler içindir.

Madde 11. “Üye” ye Bildirim

 1. “Aile Yanı Konaklama” “Üyesini” bilgilendirdiğinde, “Aile Yanı Konaklama”, “Üye” nin kayıt işlemi sırasında girmiş olduğu e-posta adresini kullanabilir.
 2. Çok sayıda ve belirtilmemiş “Üye” yi bilgilendirirken, “Aile Yanı Konaklama”, bireysel bildirimin yerine www.turomatik.com ana sayfasına 7 günden daha uzun süre uyarılar koyabilir.

Madde 12. Satın Alma Talebi

Satın alma ve sözleşme aşağıdaki koşullar altında geçerli olacaktır

 1. 1. “Misafir”, “Evde Konaklama” “Ev Sahibi” arama aracını kullanarak istedikleri “Ev Sahibi” ni arar. “Aile Yanı Konaklama” daha sonra “Misafir” üyenin rezervasyon ayrıntılarını (kalış süresi, toplam rezervasyon tutarı, hizmet talebi) “Ev Sahibi” üyenin e-postası ve Sayfam aracılığıyla “Ev Sahibi” üyeye gönderecektir. “Ev Sahibi” üye, hizmetlerin rezervasyon ayrıntılarını ve kullanılabilirliğini inceleyecek ve isteğe “Kullanılabilir” veya “Yok” şeklinde yanıt verecektir. Rezervasyon “Müsait” olarak yanıtlanırsa, “Misafir” toplam tutarın% 15’ini ödediğinde rezervasyon tamamlanacak ve yasal olarak geçerli olacaktır. Rezervasyon onaylandıktan sonra, “Aile Yanı Konaklama”, “Ev Sahibi” ve “Misafir” üyelerine bir e-posta gönderir.
 2. “Ev Sahibi” ve “Misafir”, toplam aile yanında konaklama ücretinin kalan% 85’i için bir ödeme yöntemini karşılıklı olarak kabul eder. Bu, “Misafir” ve “Ev Sahibi” nin kabul ettiğine bağlı olarak önceden, haftalarca veya aylarca ödenebilir. Prensip olarak, “Ev Sahibi”, “Misafir” in “Aile Yanı Konaklama” için ödediği% 15 depozito olmayan ek bir depozito talep edemez (Ek bir depozito isterseniz, bunu profilinize eklemelisiniz.)

Madde 13. Ödeme Yöntemleri

“Misafir”, aşağıdaki şekillerde “Aile Yanı Konaklama” hizmet (ler) i için ödeme yapabilir.

 1. Paypal
 2. Kredi kartı

Madde 14. Rezervasyonun iptali ve iade 

Rezervasyonlar tamamlandıktan sonra iptal edilebilir. Ayrılmadan önce iptal edilen rezervasyonlar, 1 aylık konaklama için depozito ücreti hariç iade edilecektir. 1 aydan kısa süreli konaklamalarda yapılan rezervasyonlar ve Giriş tarihlerinden sonra iptal edilen rezervasyonlar iade edilmeyecektir. Ayrıca iptal etmeden “Ev Sahibi” tesislerine gelmeyen “Misafir” üyeler iade hakkına sahip olmayacaktır.

Madde 15. Aile Yanı Konaklama Başvurusunun Değiştirilmesi

“Misafir”, kaldıkları süre boyunca bir kez aile yanında kalmalarını değiştirme hakkına sahiptir. “Misafir”, ayrılışlarını “Ev Sahibi” ve “Aile Yanı Konaklama” dan 14 gün önce bildirmelidir ve bildirimden 14 gün sonra konaklamalarını değiştirebilirler. “Misafir”, “Aile Yanı Konaklama” içinde başka bir “Ev Sahibi” arayarak konaklamalarını değiştirebilir ve rezervasyon için depozito ödemeden önce bunu “Aile Yanı Konaklama” na bildirebilir. “Aile Yanı Konaklama”, bilgilendirildikten sonra önceki konaklamanızdan kalan depozitoyu transfer edecektir.

Madde 16. Sorumluluk ve Sorumluluk (Genel)

 1. “Aile Yanı Konaklama”, “Ev Sahibi” ve “Misafir” üyelerinden hizmetleri için doğru bilgileri yüklemelerini ister. Ancak, bu bilgiler doğrudan “Aile Yanı Konaklama” dan gelmez, bu nedenle bilgilerin doğruluğunun sorumluluğu bireysel “Kullanıcı (lar) a aittir.
 2. Herhangi bir “Ev Sahibi” önerilen hizmetleri yürütmezse veya “Misafir” in ihtiyaçlarını / beklentilerini karşılamazsa “Aile Yanı Konaklama” da sorumlu değildir. Bu nedenle, “Misafir”, “Ev Sahibi” üzerindeki diğer “Konukların” yorumlarını okumalı ve hizmetlerin ayrıntılarını ve kullanılabilirliği kontrol etmek için ilgili “Ev Sahibi” ile mesaj alışverişinde bulunmalıdır. Karşılıklı anlaşma yoluyla, “Ev Sahibi” ve “Misafir” aile yanında kalma hizmetlerinin koşullarını ayarlayabilir.
 3. “Misafir” e-posta ve / veya telefon görüşmesi yoluyla “Ev Sahibine” varış tarihini ve saatini tam olarak bildirmelidir.
 4. “Misafir”, rezervasyonu iptal edebilir veya önceden iptal etmeden görünmeyebilir. Ayrıca “Misafir” kalış süresini kısaltabilir. “Kullanım Koşulları” na göre, “Aile Yanı Konaklama” bu tür durumlar için herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Ancak, “Misafir” varış tarihinden önce rezervasyonu iptal ederse, “Aile Yanı Konaklama” e-posta yoluyla “Ev Sahibi” ni bilgilendirecektir. Ancak, “Misafir”, “Giriş” tarihinden itibaren 14 gün içinde iptal ederse veya görünmezse, en aza indirmek için “Ev Sahipleri” Paypal hesabına maksimum 1 aylık depozito parasının% 5’ini yatırırız “Ana Bilgisayar (lar)” kaybı. “Ev Sahibi” nin bir “Paypal” hesabına sahip olmaması durumunda, yeni bir hesaba kaydolmaları gerekir. “PayPal” için iletim ücreti, “Aile Yanı Konaklama” tarafından yapılan depozitodan hariç tutulacaktır.
 5. “Ev Sahibi” veya “Misafir” için veya “Ev Sahibi” ile “Misafir” arasında herhangi bir hukuki / cezai olaydan (hırsızlık, şiddet, cinsel saldırı, kundakçılık, tesis hasarı vb.) “Evde Konaklama” sorumlu değildir. “Aile Yanı Konaklama”, “Ev Sahibi” veya “Misafir” in başına gelen herhangi bir kazadan (hastalık, yaralanma, hasar vb.) Sorumlu değildir. “Ev Sahibi” ve “Misafir” bu tür olaylardan ve kazalardan tamamen sorumludur ve “Evde Konaklama”, “Ev Sahibi” ile “Misafir” arasındaki yasal anlaşmazlığa müdahale etmez (Ancak, “Evde Konaklama” denemek ve çözmeye yardımcı olmak için müdahale edebilir duruma bağlı olarak “Kullanıcılar” arasındaki çelişkiler.)
 6. Aracılık hizmeti ile ilgili olarak, “Aile Yanı Konaklama”, yalnızca görevin yerine getirilmesindeki kasıtlı başarısızlık doğrudan “Kullanıcısına” zarar vermişse sorumludur. Aksi takdirde, “Homestay In”, “Kullanıcısının” herhangi bir kaybından sorumlu değildir.
 7. “Aile Yanı Konaklama” Madde 6’ya göre sorumlu tutulsa bile, tazminat ilgili rezervasyon için ilgili “Misafir” den alınan “Evde Kalma” depozito miktarı ile sınırlıdır.

Madde 17. Sorumluluk ve Sorumluluk

 1. Doğal afetler veya “Şirket” in makul kontrolü altında olmayan diğer karşı konulamaz olaylarda “Kullanıcıya” hizmet verememekten “Aile Yanı Konaklama” sorumlu tutulamaz.
 2. “Kullanıcı (lar)” ile ilgili sorunlar nedeniyle hizmet verememekten “Aile Yanı Konaklama” sorumlu tutulamaz.
 3. “Ev Sahibi” ve “Misafir” tarafından “Aile Yanı Konaklama” bölümünde yayınlanan hizmet bilgilerinin güvenilirliğinden “Ev Sahipleri” ve “Misafirler” sorumludur. Bilgilerin yanlışlığından dolayı 3. tarafın alabileceği herhangi bir kayıp, “Aile Yanı Konaklama” nedeniyle sorumlu tutulmayacaktır.
 4. “Homestay In”, “Kullanıcı (lar) ın” hatalarından veya kasıtlı eylemlerinden dolayı 3. şahısların uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.

Madde 18. Reklamlar vb.

“Aile Yanı Konaklama” ana sayfada ticari reklamlar yayınlayabilir veya bireysel “Kullanıcılara” e-posta ve MMS, DM vb. Gönderebilir. Bu faaliyetler, “Aile Yanı Konaklama” “Kullanıcı (lar) ına” en iyi hizmeti sunmak için bir vakıf fonu hazırlamaktır. Ancak, “Kullanıcı (lar)” ın açıkça yukarıdaki reklamlardan herhangi birini almak istemediklerini belirtmesi durumunda; “Aile Yanı Konaklama” artık e-posta veya MMS göndermeyecektir. Belirli “Kullanıcı (lar)” a DM vb.

Madde 19. Gizlilik Koruması

Gizlilik ve kişisel bilgilerin korunması için, “Evde Konaklama”, web sitesinde yayınlanan “Gizlilik Politikası” nı izler.

Madde 20. “Evde Konaklama” Sorumluluğu ve Yükümlülüğü

 1. “Aile Yanı Konaklama” ilgili yasalara, bu “Kullanım Koşullarına” ve kamu düzenine aykırı herhangi bir işlem yapmaz. “Aile Yanı Konaklama”, bu “Kullanım Koşulları” uyarınca sürdürülebilir ve istikrarlı hizmet sunmak için tüm çabasını gösterir.
 2. “Evde Konaklama”, “Kullanıcısının” kişisel bilgilerini (kredi bilgileri dahil) korumak için çaba gösterir.
 3. “Kullanıcısına” reklam e-postaları gönderirken, “Evde Konaklama”, “Kullanıcı” nın bunları almayı reddedebileceği yollar aramalıdır.

Madde 21. “Üye” nin Kimlik ve Şifre ile İlgili Sorumluluğu

 1. Kullanıcı Adı ve Şifresinden 15. Maddede belirtilen sorumluluklar dışında Kullanıcı ”sorumludur.
 2. “Üyeler” üçüncü şahısların kendi kimlik ve şifrelerini kullanmasına izin vermemelidir.
 3. “Üyeler”, kimlikleri ve şifreleri üçüncü şahıslar tarafından hacklendiğinde veya kullanıldığında derhal “Aile Yanı Konaklama” bilgisini vermelidir. “Üyeler”, bu tür durumları çözerken “Aile Yanı Konaklama” talimatlarını takip etmelidir.

Madde 22. “Kullanıcının” Sorumluluğu ve Yükümlülüğü

“Kullanıcı” aşağıda listelenen eylemleri gerçekleştirmemelidir. 

 1. Başvuru veya düzeltme işlemi sırasında yanlış bilgilerin kaydı
 2. “Aile Yanı Konaklama” tarafından belirtilmeyen bilgilerin iletilmesi veya yayınlanması (ör. Bilgisayar programı)
 3. “Aile Yanı Konaklama” veya üçüncü tarafın telif haklarını ihlal eden
 4. “Evde Konaklama” veya üçüncü tarafın karakterine hakaret ve / veya “Aile Yanı Konaklama” veya üçüncü tarafın işini engelleme
 5. Www.turomatik.com’da kamu düzenine ve ahlaka aykırı cinsel içerikli veya şiddet içeren mesaj / resim / ses veya diğer bilgileri yayınlamak veya yayınlamak

Madde 23. Telif Hakları

 1. “Homestay In” adlı eserin ve yazıların telif hakları “Homestay In” e aittir.
 2. “Kullanıcı”, www.turomatik.com’u kullanarak elde ettiği bilgileri “Aile Yanı Konaklama” nın önceden izni olmadan kârlı amaçlar için kullanmamalıdır. Bilgilerin bu tür kullanımı, kopyalama, iletme, yayınlama, yayınlama veya diğer yöntemleri içerir. Ayrıca “Kullanıcı” üçüncü şahsın bilgileri kullanmasına izin vermemelidir.

Madde 24. Anlaşmazlığın Çözümü

 1. “Evde Konaklama”, bir “Kullanıcı” hak talebinde bulunduğunda veya öneride bulunduğunda öncelik işleme verir. Bununla birlikte, herhangi bir nedenle hızlı işlem mümkün değilse, “Evde Konaklama” ilgili “Kullanıcıya” gecikme nedenini bildirir.
 2. “Evde Konaklama” ile “Kullanıcısı” arasındaki uyuşmazlıklar, Elektronik İşlemler Çerçeve Yasası’nın 28. Maddesi ve uygulama yönetmeliğinin 15. Maddesi ile kurulan “E-Ticaret Aracılık Komitesi” tarafından tahkim edilebilir.

Madde 25. Yargı Yetkisi ve Geçerli Hukuk

 1. Bu şartlar ve koşullar ve sözleşme Kore Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
 2. Bu kullanım koşulları veya sözleşme koşulları veya www.turomatik.com’un kullanımı bağlamındaki çatışmalardan münhasıran Kore Cumhuriyeti, Seul mahkemeleri sorumludur.

Cevap bırakın