Şifreyi yenile

Aile yanında tatil için oda bul
Detaylı Arama

Turomator olun

25/12/2020 tarafından salih

Turomatik.com’un öncelikli amacı her yıl düzenli olarak büyümek ve müşteri/evsahibi ağını genişletmektir.

Düzenli büyümeyi sağlamak için de müşteri/evsahibi memnuniyetinin en üst düzeyde olması ve standartlardan ödün vermeden asla gerilememesi gerekmektedir. Sistemin varlığı ayrılmaz bir bütün olan müşteri ve ev sahiplerinin varlığına dayalıdır.

Sistemi oluşturan müşteri veya ev sahiplerinden birisinin memnuniyetsizlği sistemin aksamasına neden olur. Bunun için Turomatik.com topluluğu bir bütün olarak daima irtibat halinde olması gerekir. En ufak bir sorun yaşandığında yerinde ve anında müdahale ederek hemen sorunun çözümü yoluna gidilmelidir. Unutulmamalıdır ki başladığında çözülmeyen sorunlar, yenilerini doğurur ve zamanla içinden çıkılmaz bir hal alır.

Siz değerli turomatik temsilcileri, öncelikle sisteme dahil ettiğiniz her oda için kazanmaya başlayacak ve oda sistemde kaldığı sürece kazanmaya devam edeceksiniz. Sisteme dahil ettiğiniz oda her rezervasyon aldığında siz de evsahibi ile birlikte, hizmet bedeli olarak kazanmaya devam edeceksiniz.

Sistemin sağlıklı yürüyebilmesi için öncelikle sisteme dahil ettiğiniz odayı fiziki olarak incelemeli ve ev sahibinişn verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylamanız gerekmektedir. Böylece rezervasyon yapıp konaklayan misafirin de beklentileri karşılanmış ve potansiyel misafirlerin artmasına (dolayısı ile kazancınızın da artmasın) yol açacaktır.

Turomatik temsilcisi olarak asıl görevlerimizin başında, misafir/evsahibi’nin şikayet ve dileklerine anında cevap verme ve turomatik sistemini söz konusu şikayet ve dileklerden haberdar etmektir.

Sistemimize ortak olmak için lütfen tıklayın